Eğitimler

Marka Yönetimi Eğitimi

Sektörde 10. yılını devirmiş ve akademik yolculuğunu bu alanda tamamlamış biri olarak bildiklerimi ve öğrendiklerimi Marka Yönetimi Eğitimi ile genç arkadaşlar ve eğitime ihtiyaç duyan kurum, kuruluşlar ile paylaşıyorum.

Konu Başlıkları

Ajans kökenli bir kariyer geçmişine sahip olduğumdan, (Son 3 yıldır kurumsal tarafta verdiğim danışmanlıkları Referanslar sekmesinden inceleyebilirsiniz) marka tarafında ihtiyaç duyabileceğiniz iletişim kanallarına dair tüm eğitimler için bana ve ekibime ulaşabilirsiniz.
Bu kanallar arasında;

Medya Planlama

Marka Yönetimi (Pozisyon ve İletişim Dili Oluşturma)

Müşteri Deneyimi Oluşturma (CX)

PR ve Kriz Yönetimi

İçerik Pazarlama ve Algı Yaratma

E-Ticaret ve Yurtdışında Markalaşma

gibi ana başlıklar altında yer alan onlarca alt başlıktaki eğitimlere de sahip olabilirsiniz.

Eğitim alt başlıkları fazlaca uzun olduğundan burada yer veremiyorum ancak, bu sayfanın sonunda bulunan form ya da İletişim menüsünden bana ulaştığınız taktirde kurum ya da bireylere özel alt başlıklar ile birlikte eğitim süreleri de tarafınıza iletilecektir.

Ayrıca verdiğim bazı eğitimleri, kurumsal bir çatı ve sertifika güvencesi olması açısından, Branding Türkiye altındaki Dijital Markalaşma Eğitimi (DME) aracılığı ile verdiğimi belirtmek isterim. DME altında alacağınız eğitimlerin üniversitelerden onaylı eğitim müfredat ve materyallerine sahip olduğunu belirtmemde fayda var.

 Marka Yönetimi / İçerik Pazarlama - Gelişim Üniversitesi Yeni Medya Konferansı
Marka Yönetimi / İçerik Pazarlama – Gelişim Üniversitesi Yeni Medya Konferansı
Dijital Marka Yönetimi

Marka Yönetimi Eğitimi Sonunda Neler Kazanacaksınız?

Marka yönetimi eğitimi ile neler kazanacaksınız
Asil Terzi Google Dome Katılımcıları
Asil Terzi ve Google Dome Konferansı Katılımcıları

Ayrıca, aşağıdaki formu doldurarak Marka Yönetimi Eğitimleri hakkında bilgi talep edebilir ve buradan DME eğitim sayfasına yönlenerek yalnızca İçerik Pazarlama Eğitimi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Özel, Bireysel ve Kurumsal Eğitimler Hakkında Bilgi İsteyin !